İSTANBUL FATİH ALARKO CARRIER YETKİLİ SATICI 0212 589 61 74

Çelteks Mühendislik

1992 yılında kurulan şirketimiz 25 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma konularında faaliyet göstermektedir. 1994 yılından bu yana ise Alarko Carrier Yetkili Bayisi olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Alarko Carrier’ın ürettiği ve ithal ettiği tüm ürünleri müşterilerimize gerek pazarlama gerek montaj ve gerekse taahhüt uygulamasıyla birlikte sunmaktayız.

Şirketimiz 1993 yılında İgdaş Yetki Belgesi almıştır. İstanbul’da  birçok konut ve iş yerinin doğal gaz dönüşümünü yapmış ve bu dönüşüm faaliyetlerine devam etmektedir. Temiz bir çevre düşüncesiyle İstanbul’da doğal gazın yaygınlaşmasında katkımızın bulunması bizleri, çevre bilinci yönünden mutlu etmektedir.

1998 yılında Alarko San ve Tic A.Ş.’nin Carrier grubu ile yapmış olduğu ortaklıktan sonra şirketimiz ısıtmanın yanında soğutma alanında da faaliyet göstermesi gereğini düşünerek son yılllarda soğutma konusunda da hem bilgisini hem de teknik kadrosunu geliştirme çalışmalarına başlamış ve ekibini hazır hale getirmiştir. Önümüzdeki yılların konfor, teknoloji bilişim ve çevre yılları olduğunu düşünerek çalışmalarımızı bu şekilde yönlendirmekteyiz. E-Ticaret web sitemiz olan www.alarko-store.com ile internet üzerinden geniş kapsamlı online satış web sitesine ulaşmak hedefimizdir.

Faaliyet Alanlarımız

Konut, Ticari ve Endüstriyel Tip Doğal Gaz Dönüşümleri

Isıtma, Klima, Havalandırma Taahhütleri

Split Tip Klima Sistemleri

Hassas Kontrollü Proses Klima ve Soğutma Sistemleri

Endüstriyel Havalandırma Tesisleri

Hijyenik Klima Sistemleri

Teknik Malzeme Satışı

 

Uzman Teknik Servis Kadrosu ile;

Montaj, İşletmeye Alma, Garanti İçi ve Dışı Servis ve Periyodik Bakım

Bize Ulaşın Galeri