İSTANBUL FATİH ALARKO CARRIER YETKİLİ SATICI 0212 589 61 74

Wolf FGB 28 Premiks Tam Yoğuşmalı Kat Kaloriferi

ÜCRETSİZ KEŞİF FIRSATI
Wolf FGB Serisi ile mekanlarda konfor, yeniden tanımlanıyor. İleri teknoloji ürünü kontrol paneli. ErP-A sınıfı gerekliliklerine uyum.

Özellikler

Mükemmel Tasarım
Wolf FGB Serisi Premiks Tam Yoğuşmalı Kat Kaloriferleri, şık gövdeleri ve kompakt ölçüleri ile çok çeşitli montaj seçenekleri sunar.
Bakır borular, dökme alüminyum ısı değiştiricisi, cam yünü ile güçlendirilmiş poliamid hidrolik blok gibi dahili bileşenler çok sağlam ve dayanıklı malzemelerden seçilmiştir.
 
Hayatı Kolaylaştıran Özelliklerle Tanışın...

FGB serisi 21 kW (sıcak suda 24 kW), 28 kW ve 35 kW olarak üç farklı kapasitede sunulmaktadır.  Doğal gaz veya LPG ile çalışan FGB, gelişmiş bir duvar tipi yoğuşmalı cihazdan beklenenlerin tamamını karşılar.

Emniyet valfi, yoğuşma sifonu, genleşme tankı ve atık gaz klapesi (kaskad sistemler için) gibi ilave bileşenler ürüne entegre edilmiştir. Sabitleme ve bağlantı tasarımı sayesinde montaj ve bakım işlemleri çok hızlı bir şekilde tek bir kişi tarafından kolaylıkla yapılabilir.
 
Daha Fazla Yoğuşma Daha Yüksek Verim
Yanma odasının tasarımı, çok temiz bir yanma için optimum düzeye getirilmiştir ve çok düşük gaz basınçlarında verimli bir modülasyon aralığı (1:6 oranına kadar) sunar. Dış havaya bağlı çalışmayı destekleyen (aksesuar olarak dış hava sensörü ile) tümleşik kontrol ünitesi, tüm Wolf kontrol cihazları ile uyumludur.
Pompanın yeni ΔT (delta T) kontrolü daha fazla yoğuşma, daha yüksek verim ve daha temiz bir ısı değiştiricisi için dönüş sıcaklıklarını düşürür.


Dokümanlar